ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

با سلام و پهنا فضل و ادب ، یکی از امکاناتی که در اپلیکیشن فروشگاهی اندروید وردپرس وجود دارااست سیستم آپدیت می باشد که ما امروز فراگیری استفاده از آن را برای شما مهیا کرده ایم . برگرفته از سایت fa.wikipedia.org/wiki/صفحهٔ_اصلی 

نکته مهم1 : سیستم بروزرسانی قلم و اعلام آن بوسیله پلاگین فقط برای نسخه اندروید می باشد و برای آپ تو دیت نسخه ios می بایست ورژن نو را در سیب اپ (یا هر مارکت دیگری که ios خود را در آن منتشر کرده اید) قرار دهید و نمی توان از این سیستم به کارگیری کرد .

طراحی اپلیکیشن b2b در مشهد 

فرض فرمایید ما نسخه 1 برنامه خویش را ساخته ایم و به یوزرها خود داده ایم و یوزرها در هم اکنون استفاده از نرم افزار فروشگاهی وردپرس ما می باشند . هم اکنون با توجه به تغییری که در اپ داشته ایم می خواهیم نسخه 2 برنامه را بسازیم و به یوزرها هم اطلاع رسانی کنیم تا تمام کاربران ما اپلیکیشن های خویش را آپ تو دیت کرده و از ورژن نو استفاده کنند .

آپ تو دیت اپلیکیشن فروشگاهی را در دو سطح می بایست انجام دهیم که تراز اولیه در اینترنت سایت همراه وردپرس و در پنل کاربری شما انجام می گیرد و مرحله دو در مدیریت وردپرس اینترنت تارنما خویش شما . طراحی اپلیکیشن b2b

تراز
اولیه :اپلیکیشن b2b در مشهد 
برای اینکار ما مقدمه می بایست نسخه 2 نرم افزار را بسازیم ، به همین خواسته وارد پنل خویش در سایت همپا وردپرس می شویم و طبق تصویر ذیل آغاز دکمه " رفتن به بخش دستکاری " را بزنید بعد در بخش نسخه یا ورژن عدد 2 را وارد فرمایید ( اعتنا داشته باشید ما به فرض این که ورژن 1 را داشته ایم 2 وارد میکنیم و طبیعتا شما هر نسخه ای از نرم افزار را دارید باید یک عدد بالاتر از آن را وارد کنید) و در غایت دکمه " ذخیره " را بزنید و هم اکنون با کلیک روی دکمه " ساخت مجدد نرم افزار " درخواست ساخته شدن ورژن تازه نرم افزار را بدهید .

سیستم به صورت مداد آن گاه از نسبتاً 15 دقیقه لینک دانلود نسخه جدید را به شما می دهد .

سطح اپلیکیشن b2b
دوم :
تا اینجا ما نسخه 2 برنامه خویش را ساخته ایم و اکنون باید اطلاع رسانی آپ تو دیت را انحام دهیم . به همین خواسته شما می بایست ورژن جدید اپلیکیشن را که در مرحله پیشین دریافت کرده اید را در تارنما خود در مسیری دلخواه آپلود نمائید .

نکته
2: شما بایستی دقیقا پوشه دانلودی از تارنما ما را در وب سایت خود آپلود کنید و از فشرده سازی خود داری نمائید (دقیقا فولدر با پسوند app را آپلود کنید)
نکته
3 : می توانید بجای آپلود در سایت خویش از مسیر فایل آپلود گردیده در سایت ما هم به کار گیری فرمائید ( با راست کلیک بر روی دکمه " اخذ اپلیکیشن " و گزینش گزینه copy link address )
درحال حاضر
وارد رئیس وبسایت خویش شوید و در قسمت تنظیمات پلاگین ما به تب "بروزرسانی " بروید ( مثل تصویر زیر )


همانگونه که در تصویر بالا هم معین کرده این در این تب دو جعبه اساسی وجود دارااست که شما بایستی با اعتنا این دو باکس را مالامال فرمائید .

باکس
نخستین نسخه برنامه هست که شما باید نسخه پایانی و جدیدی که ساخته اید را وارد فرمایید که برای نمونه ما می بایست عدد 2 را وارد کنیم و باکس دوم پیوند دانلود نسخه تازه برنامه است که باید آدرس لینک و پیوند اپلیکیشن خویش را که آپلود کرده اید را در اینجا وارد فرمائید ( دقت داشته باشد لینک و پیوند بی نقص به یار http اولِ آن وارد شود)
تغییرات را ذخیره کنید .
فعالیت تمام است!
حال تمامی کاربرانی که ورژن 1 اپلیکیشن را نصب دارا هستند هنگام باز کردن برنامه به چهره خودکار پیام آپ تو دیت را اخذ می‌نمایند و با زدن دکمه آپدیت نرم افزار اندروید آنان قلم آپ دیت می شود .

نکته 4 : شما علاوه بر استفاده از این سیستم می توانید اپلیکیشن خود را در کافه بازار یا این که مارکت های معتبر دیگر معطل کرده و آن گاه از انجام مرحله اولیه ، فولدر دانلودی نو را در پنل خویش در کافه بازار قرار دهید تا دارندگان ورژن قدیمی شما از طریق اعلام به روز بازار نیز از ورژن تازه آگاه شده و از بازار بدون واسطه به روز کنند . رایا پارس https://rayapars.ir/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش بهینه سازی سایت اخبار روز دنیا در زمینه بهداشت و سلامت دکتر سیامک نوراللهی متخصص طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی Greg ردلاو چت|چت لاو|red-love-chat فروشگاه مگس سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه وقت ســــــــفارت آمــــــریکا ، انگلــــیس ، کــــــانـادا 1966 327 0912 دانلود رایگان مقاله10